COM-4FRL-4FRL-24
COM-4FRL-4FRL-24
COM-4FRL-4FRL-24
Communication cable for any display containing 4 pin friction lock, 2.54mm PITCH.
  • 4 pin Friction Lock to 4 pin Friction Lock
  • 24" in length
  • 24 AWG