HTT104A-1024100A
10.4" 1024 x 100 1U Server Graphic TFT Display HDMI with Resistive USB Touch Screen 5V, 12V, 24V power
Coming Soon HTT104A-1024100A
Additional Features Include:
  • 10.4" 1024x100 1U Server Graphic TFT Display
  • Bar TFT
  • Upgradable touch driver firmware
  • Horizontal headers for easy Mounting
  • 5V or 5-35V Industrial Power Input