GLK240128-25
GLK240128-25
  • 240x128 Graphic display LCD HMI
  • Available Interfaces: Serial RS232, TTL, I2C, RS422 and USB
  • 25 key keypad matrix
  • 256KB of customizable fonts and bitmaps to enhance the graphical user experience
  • Programmable to display any language
  • 6 General Purpose Outputs
  • Two available voltage options: 5V, and Industrial 9-35V (12V, 24V)