GLT24064R-1U
240x64 1U Graphic Touch Screen LCD HMI using Serial RS232, TTL, USB, I2C with 5V, 12V, 24V power
GLT24064R-1U
  • 240x64 Graphic Touchscreen LCD 1U HMI
  • 6 General Purpose Outputs
  • Two available voltage options: 5V, and Industrial 9-35V (12V, 24V)