GLT24064
240x64 Graphic Touch Screen Display Module HMI using Serial RS232, TTL, USB, I2C with 5V, 12V, 24V power
GLT24064
  • 240x64 Graphic Touch Screen Display Module
  • 6 General Purpose Outputs
  • Two available voltage options: 5V, and Industrial 9-35V (12V, 24V)