RM4U-SOLO-101G
Coming Soon RM4U-SOLO-101G
Featuring a bright crisp IPS 10" HDMI TFT display in a 4U rack mount bracket. Beautiful Flush mount, makes the display panel completely flat giving a professional and sleek functional appearance.
  • 10.1" 1280x800 IPS HDMI TFT
  • Sunlight readable TFT Display
  • USB Capacitive touch screen
  • 5V or industrial 5-35V option including 12V and 24V